Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Mega Disco Pallazzo - Radzyń Podlaski

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaMega Disco Pallazzo
AdresBudowlanych 8a
Godziny otwarciaSob.: 20:00 - 03:45
MuzykaTechno, disco
Strona wwwhttp://www.pallazzo.pl/
E-mailtomek@pallazzo.pl


Mega-Disco Pallazzo jest największym i najnowocześniejszym centrum
rozrywkowym w Polsce Wschodniej a zarazem jednym z największych w kraju.

Aktualnie lokal posiada powierzchnię prawie 2500mk kubatura prawie 14.100 mk. Najważniejszą dla nas rzeczą jest satysfakcja naszych
klubowiczów.Dyskoteka jest podzielona na 2 sale - koncertową i techno.

SALA KONCERTOWA (jest miejscem gdzie każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie, czyli dla każdego coś miłego)

Parkiet na niej zapewni Wam komfort zabawy, a po niej, kiedy już się
zmęczycie, mamy dla Was dużo siedzących miejsc w wygodnych lożach. Sala ktora pomieści ok.4000 osób posiada balkony widokowe na główny parkiet oraz dwa bary w tym jeden exclusive, w którym drinki będą serwować kelnerki i kelnerzy topless... bogaty asortyment zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów. Dzięki napojom bezalkoholowym jak i wysoko procentowym będziecie mogli ugasić pragnienie i wzbogacić się o energie tak potrzebną do całonocnej zabawy.

SALA TECHNO

Oddajemy do Waszej dyspozycji również salę techno. Na jej parkiecie nie ma sztywnych ram gatunku muzyki prezentowanej przez rezydentów i ich gości. Znajdziecie tutaj zagraniczne oraz polskie akcenty, komercyjny dance, dance house, dance trance i wiele innych gatunków i podgatunków kojarzonych z komercyjnym brzmieniem klubowym. To wybuchowa mieszanka, którą możecie usłyszeć właśnie u nas.

W klubie panuje ciepły i domowy nastrój , idealnie pasujący do panujących
tam klimatów muzycznych MDP to nie tylko centrum rozrywki ale również zgrany zespół ludzi, którzy dbają nieustannie aby uczestnicy imprez czuli się wygodnie i bezpiecznie.

Największą chyba zaletą naszego klubu jest jego techniczne wyposażenie. W dyskotece zamontowano nagłośnienie, które przy swojej mocy sięgającej prawie 5 tyś. watt generuje krystalicznie czysty dźwięk. Klub posiada nowoczesną aparaturę oświetleniową zamontowaną na specjalnie skonstruowanych konstrukcjach aluminiowych. Strona oświetleniowa i wizualna Pallazzo , to rozbudowany system skanerów, ruchomych głów, laserów, tubuligh'ów, oraz telebim wraz z dużym ekranem (na sali koncertowej) . Konsoleta dla dj'ów to najnowsze produkty, dzięki czemu wszyscy interesujący się światem dj'ów mają okazję zobaczyć sprzęt tej firmy w bezpośrednim użytkowaniu.

W naszym lokalu gwarantujemy klientom 100% bezpieczeństwa Bezpośrednio nad bezpieczeństwem osób odwiedzających nasz lokal czuwają profesionalni pracownicy ochrony.

Tak więc teraz nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko zaprosić Was w
bramy MEGA DISCO PALLAZZO w każda sobotę od godz. 20.00 do 4.00 i życzyć Wam wszystkim abyście z każdą imprezą przeżywali coś, co na długo pozostanie w Waszej pamięci i do czego będziecie chcieli zawsze powracać, czego Wam gorąco życzymy.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze

Kluby i Puby


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję